Prázdná kolébka

Cílem projektu Prázdná kolébka je podpořit rodiče, kterým zemřelo miminko krátce před narozením, při porodu nebo v období prvního roku života. Ročně touto tragickou životní událostí prochází více než 600 rodin.

Nabízíme laickou i odbornou podporu rodičům i dalším blízkým prostřednictvím lidí s vlastní zkušeností i zkušených profesionálů. Naše pomoc je bezplatná a je dostupná v jakémkoliv časovém horizontu od ztráty dítěte. 

Našimi hodnotami jsou respekt, diskrétnost, laskavost a poctivost.

V rámci projektu se snažíme o osvětu laické a odborné veřejnosti v tématu péče o pozůstalé rodiče. V letech 2016 – 2021 jsme proškolili více než 500 odborníků v pomáhajících profesích.

Věříme, že tyto stránky budou emocionální i praktickou podporou pro rodiče, kteří tuto pomoc potřebují a zároveň inspirací pro odborníky, kteří se s rodiči setkávají.

Prázdná kolébka je projektem neziskové organizace Dlouhá cesta, z.s.

 

Aktuality


Láskyplné vzpomínky

Sdílíme vzpomínky na naše děti. Přes formulář "Přidat vaši vzpomínku" můžete zaslat ke sdílení vzpomínkový text na vaše miminko, příběh či fotografii. Vzpomínka bude po kontrole zveřejněna během jednoho týdne. 

Přidat vaši vzpomínku


Podpořte nás

Vnímáte-li naši práci jako potřebnou a důležitou, budeme vděčni za Vaši podporu formou jednorázového či pravidelně se opakujícího finančního příspěvku.

Ke všem příspěvkům zasíláme potvrzení o daru k daňovým účelům.

Na vyžádání zašleme darovací smlouvu.

Pokud nakupujete často přes internet, zaregistrujte se na portále Givt.cz. Z každého nákupu lze podpořit Dlouhou cestu, aniž byste platili více.

ZA VAŠI PODPORU UPŘÍMNĚ DĚKUJEME!  

 

 

 
 

Dlouhodobí partneři

město Čelákovice Nadace J&T